Na zdjęciu dzieci z grupy Sikorki stoją na ścieżce prowadzącej do przedszkola. Towarzyszy im policjantka oraz opiekunka grupy. W tle widać budynek przedszkola, plac zabaw, krzewy i drzewa.6 października w grupie Sikorki odbyło się spotkanie z policjantką.

Dzieci dowiedziały się, jak należy prawidłowo zachowywać się na przejściu dla pieszych i jakie zasady obowiązują przy przechodzeniu przez jezdnię. Pod czujnym okiem funkcjonariuszki dzieci wybrały się na skrzyżowanie, gdzie uczyły się jak prawidłowo korzystać z przejścia, aby bezpiecznie dostać się na drugą stronę ulicy.

 

Aneta Jurczuk


W galerii poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające dzieci z grupy Sikorki podczas ich spotkania z policjantką. Przedszkolaki ustawione parami, stoją na chodniku przed przejściem dla pieszych. Na innych fotografiach idą chodnikiem ulicą Trzeciego Maja. Oprócz dzieci, widać policjantkę oraz opiekunkę grupy.