Zdjęcie przedstawia przedszkolaki stojące w grupie. Przy dzieciach stoją dwie nauczycielki i opiekunka. W tle widać ścianę z afiszem przedstawiającym krajobraz Puszczy Białowieskiej.W środę 7 października grupa Sówki wraz z paniami udała się autokarem na wycieczkę do Nadleśnictwa Hajnówka.

Dzieci oprowadził leśniczy Tomek, który opowiadał o zwierzętach mieszkających w naszej puszczy. Wspomniał również o tym, jakie zwierzęta lubią jeść ziemniaki. Wycieczkę podsumowało ognisko, w którym dzieci smażyły kiełbaski oraz jedna z mam, pani Ewa przygotowała ziemniaczki pieczone. Na koniec przedszkolaki wraz z paniami udały się na plac zabaw przy Nadleśnictwie oraz podziwiały wystawy obiektu.

 

Monika Stepaniuk

 

Opis galerii: Zdjęcia poniżej przedstawiają wizytę przedszkolaków z grupy Sówki w Nadleśnictwie Hajnówka. Dzieci oprowadza pan leśniczy, który opowiada o zwierzętach występujących w Puszczy Białowieskiej. Pokazuje przedszkolakom jak wyglądają tropy wybranych zwierząt. Na fotografiach widać płonące ognisko, przy którym dzieci pieką kiełbaski. Inne zdjęcia przedstawiają zabawy na placu zabaw w Nadleśnictwie.