Zdjęcie przedstawia pięcioro dzieci. Trzy dziewczynki przebrane są za księżniczki, jedna przebrana za kota a jeden chłopiec w stroju psa z bajki. Dzieci przytulają się do siebie i uśmiechają do zdjęcia.W dniu 11 lutego w grupie Sówek odbywał się Bal Karnawałowy. Dzieci przebrane były w różne postacie z bajek, księżniczki, zwierzątka. Wspólnie tańczyły do ulubionych hitów. Były przygotowane konkursy, zabawy chustą animacyjną, prezentacja strojów. Na koniec Sówki uczyły się skręcać balony (chłopcy miecze, a dziewczynki zwierzątka).

Na środku sali w kole siedzi czworo dzieci. Pośrodku leży drewniana, kolorowa, pizza oraz przyrządy do krojenia pizzy.Dnia 9 lutego obchodzimy Światowy Dzień Pizzy. Ze względu na to, że Sówki uwielbiają pizze, tego dnia postanowiliśmy poświęcić jej nasze zabawy.

Zdjęcie przestawia pięcioro dzieci, które malują herb Polski biało-czerwonymi farbami. Jest on zrobiony z masy solnej. Dzieci, które są na zdjęciu to zuchy, które należą do 30 Gromady Zuchowej „Leśne Skrzaty”.„Zuchy” podczas pierwszego półrocza poznały trzy pierwsze Prawa Zucha:

Na zdjęciu przedszkolaki siedzą przy stolikach, jedzą pierniczki.Już po raz kolejny wspólnie z naszymi przedszkolakami bierzemy udział w akcji MEN Razem Na Święta.