Uczestnicy konkursu stoją na scenie Domu Kultury, trzymają w rękach dyplomy. W tle zimowa dekoracja.12 grudnia w Hajnowskim Domu Kultury odbył się konkurs recytatorki pt. „Świąteczne wierszowanie”.

Wzięło w nim udział 77 dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym z Hajnówki i okolic. Nie mogło tam zabraknąć także dzieci z naszej placówki. Nasze przedszkole reprezentowało 9 uczestników z różnych grup wiekowych. Każdy uczestnik recytował wybrany przez siebie wiersz. Tematyka prezentacji była związana z tradycjami świątecznymi, magią zimy i radością towarzyszącą Bożemu Narodzeniu.

 

Trzy małe gwiazdki z naszego przedszkola zdobyły szczególne wyróżnienia, zachwycając publiczność i jury swoimi wystąpieniami:

  1. Apolonia Głowacka (lat 4)

  2. Hanna Belter (lat 6)

  3. Zuzanna Łuksza (lat 6)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Aneta Jurczuk

Zdjęcia w galerii przedstawiają występy uczestników konkursu recytatorskiego. Poszczególne dzieci stoją na scenie Hajnowskiego Domu Kultury, recytują wiersze do mikrofonu. Sceneria jest w zimowo - świątecznym klimacie. Na następnych fotografiach przedszkolaki dumnie prezentują otrzymane dyplomy. Na kolejnych zdjęciach członkowie komisji wręczają nagrody zwycięzcom konkursu. Ostatnie zdjęcia przedstawiają nagrodzone dzieci wraz z organizatorami.