Przedszkolaki znajdują się w Muzeum Kultury Białoruskiej w Hajnówce, oglądają wystawę rysunku.Dzieci uczęszczające na zajęcia dodatkowe „Kolebka” wybrały się na wycieczkę do Muzeum Kultury Białoruskiej w Hajnówce.

Dla przedszkolaków przygotowane zostały ”Warsztaty plastyczne na sztalugach”, w trakcie których poznały podstawy rysunku, szkicu węglem, jednym z najstarszych materiałów. Zajęcia, oprócz szeroko pojętego rozwoju plastycznego, były okazją do twórczego spędzania wolnego czasu w gronie rówieśników, rozwijania kreatywności, zainteresowań i talentów. Przyniosły dzieciom dużo radości i satysfakcji.

 

Opracowała: Mirosława Nikonczuk

Na zdjęciach dzieci słuchają Pani Agnieszki, poznają sposób wykonywania rysunku na sztalugach z wykorzystaniem kredek i węgla. Samodzielnie wykonują prace plastyczne na sztalugach.