Dzieci stoją w małym kółku, łączą się ze sobą dotykając dłońmi.22 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Ziemi. To największe ekologiczne święto świata. Z roku na rok stan naszej planety ulega pogorszeniu, dlatego także nasze przedszkole obchodzi corocznie to ważne wydarzenie w celu promowania ochrony środowiska oraz pobudzenia wrażliwości ekologicznej dzieci. Przedszkolaki na zajęciach poznały Kodeks Eko Przedszkolaka i brały udział w zabawach ruchowych. Wróbelki w tym roku wzięły również udział w wystawie z okazji Dnia Ziemi pt. "Nie wszystko do kosza, dzieła sztuki z odpadów".

Opracowanie: Agnieszka Rola

Zdjęcie poniżej przedstawia przedszkolaki ubrane na zielono. Dzieci siedzą w kole, układają puzzle oraz poznają Kodeks Eko Przedszkolaka. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci, które biorą udział w zabawach ruchowych z SI gumą. Ostatnie zdjęcie to dzieci oglądające przedszkolną wystawę z okazji Dnia Ziemi.