dzieci podczas zabawy5 kwietnia 2024 r., w grupie Skowronków, odbyły się zajęcia na temat ważnych dla człowieka wartości: prawdzie, dobru i pięknie.

Zajęcia przeprowadziła pani Małgorzata Skiepko, pedagog specjalny z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Hajnówce. Dzieci przypomniały sobie najważniejsze wartości jakimi powinny kierować się w swoim postępowaniu. Podjęły temat rodziny i jej roli w życiu każdego człowieka. Przekonały się, że nie wszystko co atrakcyjne z zewnątrz jest wartościowe w środku. Podjęły też ważny temat szacunku dla ludzi starszych i bogactwa ich życiowego doświadczenia.

Opracowały Iwona Olesiuk Szkopek i Mariola Samsonowicz.

Opis zdjęć:

W galerii poniżej widzimy dzieci i panią pedagog siedzących na dywanie. Na kartce brystolu dzieci układają wyraz WARTOŚCI. Przyklejają obrazki z pozytywnymi scenkami. Skreślają telefony komórkowe na zdjęciu czteroosobowej rodziny. Otwierają dwa prezenty: ładny i brzydki. Oglądają zawartość prezentów. Wąchają bukiet kwiatów. Bawią się w kole z panią pedagog.