Uczestnicy wycieczki wraz z nauczycielem. Dzieci z wychowawcą pozują do zdjęcia w tle którego znajduje się na ścianie graffiti o tematyce dżungli.

Komu w drogę temu czas” - brzmią słowa piosenki Jolanty Borusiewicz, jakże aktualne i adekwatne słowa do historii naszej grupy.

Już we wrześniu 13 z Naszych Wspaniałych rozpocznie nową przygodę, tym razem w murach szkół podstawowych. W związku z tym 20 maja grupa naszych Skowronek odwiedziła kolejną hajnowską szkołę. Tym razem była to Szkoła Podstawowa Nr 4. A oto nasza fotorelacja.

 

Opracowała: Mariola Samsonowicz, Iwona Olesiuk Szkopek.

W galerii poniżej widzimy dzieci siedzące w szkolnych ławkach. Dzieci piszą na tablicy swoje imiona. Następnie widzimy dzieci zwiedzające bibliotekę szkolną. Na kolejnych zdjęciach widzimy dzieci w strefie relaksu. Dzieci siedzą w bujanych fotelach, na sofach oraz biegają po korytarzu. Ostatnie zdjęcia przedstawiają dzieci pozujące na tle szkoły.