01"Zgoda buduje – niezgoda rujnuje" pod takim hasłem przewodnim 22 listopada odbył się "Dzień kredki"w grupie IV i V.

Impreza rozpoczęła się przedstawieniem ,,Kolorowe kredki” w wykonaniu nauczycielek, które wzbudziło wśród dzieci duże zainteresowanie. Dzieci bawiły się podczas piosenek ,,Kolorowe kredki”, ,,Kredki”, brały udział w zabawach dydaktycznych, matematycznych i zabawach ruchowych. Rozwijały logiczne myślenie podczas zabaw w skojarzenia oraz rozwiązywały zagadki. Przedszkolaki szukały odpowiedzi na pytania ,,Dlaczego kolory są ważne?”. Dzieci stworzyły kolorowe obrazy na arkuszach szarego papieru, które następnie cieszyły oczy wchodzących do przedszkolnej szatni. Po wspólnej zabawie grupy otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk, Aneta Jurczuk