Na zdjęciu nagrodzona praca plastyczna Wiktorii.15 czerwca w Hajnowskim Domu Kultury odbyło się uroczyste rozdanie nagród międzyprzedszkolnego konkursu plastyczno–multimedialnego „Kuźnia reklamy – dlaczego kocham swoje miasto Hajnówkę?”, którego organizatorem było Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce. W konkursie tym wzięły udział także dzieci i ich rodzice z naszego przedszkola. Jury doceniło ich pracę, przyznając wysokie miejsca.

Żubr Pompik oraz żubrzyca Polinka na plakatach stworzonych przez grupę Sikorki.W naszym przedszkolu zainicjowaliśmy akcję wśród dzieci promującą książki z serii Żubr Pompik, autorstwa Tomasza Samojlika – biologa, pisarza, rysownika, Hajnowianina, popularyzatora wiedzy o przyrodzie.

Przedszkolna wystawa plastyczno – fotograficzna z okazji Dnia Rodziny i 70 – lecia nadania Praw Miejskich Hajnówki.Hajnówka to małe miasto, ale nawet przedszkolaki zauważyły, że jest tu wiele ciekawych miejsc, w których lubimy przebywać, spotkać się z kolegami i koleżankami, po prostu miło spędzić czas.

Dzieci z rodzicami siedzą na krzesełkach przy stolikach. Nietktóre dzieci trzymają w dłoniach balonik.28 czerwca w naszym przedszkolu, odbyły się zajęcia adaptacyjne dla przyjętych dzieci. Pani Dyrektor - Joanna Ruszuk razem z wychowawcami, przywitała wszystkich gości, czyli dzieci oraz ich mamy.