Zdjęcie przedstawia dzieci bawiące się wiatrakiem matematycznym. Każde dziecko trzyma w dłoni kolorową wstążkę. Dzieci wraz z nauczycielką rolują wsążki. 21 września trzylatki obchodziły Dzień Przedszkolaka. Bawiły się z wiatrakiem a przy okazji poznawały pojęcia matematyczne przy użyciu tego narzędzia dydaktycznego.

Dzieci jak na prawdziwe przedszkolaki przystało przypomniały i utrwaliły zasady przedszkolaka w formie kodeksu obrazkowego. Nie zabrakło zabaw na świeżym powietrzu oraz baniek mydlanych.

 

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci bawiących się wiatrakiem matematycznym. Każde dziecko trzyma w dłoni kolorową wstążkę. Dzieci dotykają wstążką poszczególnych części ciała. Na kolejnych zdjęciach dzieci trzymają w dłoniach obrazki z narysowanymi zasadami. Dziewięć ostatnich zdjęć przedstawia dzieci bawiące się na placu zabaw, które kręcą się na karuzeli, biegają i łapią bańki mydlane.