Zdjęcie przestawia organizacje Dnia Misia. Dzieci stoją na tle balonów z dużą maskotką misia.Dnia 25 zorganizowane zostały urodziny Misia - Puszka. Dzieci otrzymały zaproszenia na urodziny misia w postaci medali.

Miały przygotowane przez misia zadania. Zaczęło się od odwzorowania za pomocą figur misia, następnie miś przygotował zabawę matematyczną- liczenie plastrów miodu. Puszek zostawił każdemu do wykonania pracę plastyczną. W międzyczasie dzieci obejrzały prezentację multimedialną o tym skąd wziął się Dzień Misia. Na zakończenie dzieci za pomocą kuchennej rękawicy przenosiły patyki niedźwiedzia oraz degustowały specjał misia-miód, niektórzy za pomocą "pysia".

 


Monika Stepaniuk

Zdjęcia przedstawiają grupę dzieci, które na szyi mają medale z okazji Dnia Misia. Dziewczynki i chłopcy witają dużego pluszaka. Dzieci z grupy po kolei biorą udział w zadaniach. Na zdjęciu widać jak dzieci przeliczają i wkładają plastry miodu do wykonanego z kartonu misia. Następnie za pomocą obrazków odwzorowują emocje - wesoły, smutny, zdenerwowany. Każde z dzieci ma przygotowane zadania plastyczne - wycinanie misiów z kartonu. Na kolejnych zdjęciach przedszkolaki przenoszą patyczki za pomocą rękwicy silikonowej oraz próbują przysmak misia - miód.