Zdjęcie przedstawia gazetkę ścienną z wizerunkiem Jezusa i hasłami: „Pozwól Jezusowi wychować Twoje dziecko” oraz: „Mamo, Tato prowadź mnie do Jezusa”.Drodzy Rodzice, każdy z Was pragnie, by córeczka i synek wyrósł na wspaniałego człowieka. Najlepszą decyzją jest powierzyć swoje pociechy Temu, Który za nas oddał swoje życie. W tym celu na początku roku szkolnego została w Przedszkolu przygotowana gazetka ścienna z myślą i troską o wychowanie dziecka po okiem Jezusa Chrystusa pod hasłem: „POZWÓL JEZUSOWI WYCHOWYWAĆ TWOJE DZIECKO”. Gazetka ta zawiera prośbę dziecka do Rodziców: Mamo, Tato prowadź mnie do Jezusa. Zgodnie z rokiem liturgicznym jest ona na bieżąco aktualizowana.

Siostra Marta Anna Borkułak

Zdjęcie przedstawia gazetkę ścienną z wizerunkiem Jezusa i hasłami: „Pozwól Jezusowi wychować Twoje dziecko” oraz: „Mamo, Tato prowadź mnie do Jezusa”.