Zdjęcie przedstawia pięcioro dzieci. Trzy dziewczynki przebrane są za księżniczki, jedna przebrana za kota a jeden chłopiec w stroju psa z bajki. Dzieci przytulają się do siebie i uśmiechają do zdjęcia.W dniu 11 lutego w grupie Sówek odbywał się Bal Karnawałowy. Dzieci przebrane były w różne postacie z bajek, księżniczki, zwierzątka. Wspólnie tańczyły do ulubionych hitów. Były przygotowane konkursy, zabawy chustą animacyjną, prezentacja strojów. Na koniec Sówki uczyły się skręcać balony (chłopcy miecze, a dziewczynki zwierzątka).

 

M. Stepaniuk, E. Szymańska

Zdjęcia przedstawiają dzieci przebrane w kolorowe stroje. Niektóre dzieci są kotami, myszkami, żółwiami, dziewczynki mają na sobie suknie w kolorach różowych, niebieskich i żółtych. Wraz z paniami tańczą, tworząc wężyki i kółeczka. Na zdjęciu widać dużą chustę animacyjną, pod którą wchodzą dzieci w trakcie zabawy. Każde dziecko idzie po niebieskim dywanie i prezentuje swój strój. Dzieci mają w rękach długie balony, które skręcają za pomocą instrukcji nauczyciela. Chłopcy tworzą miecze, a dziewczynki psy.