Na zdjęciu widać grupę przedszkolaków przebranych w karnawałowe stroje.W karnawale same bale, jakżeby miało być inaczej. Wróbelki z niecierpliwością czekały na swój pierwszy bal w przedszkolu, szykowały stroje karnawałowe.

W kolorowej, udekorowanej balonami sali odbyło się wiele zabaw, tańców, wesołej muzyki i innych atrakcji. Dzięki uprzejmości rodziców nie zabrakło słodkiego poczęstunku przy wspólnym stole. Uwieńczeniem tego dnia stała się sesja fotograficzna, która niewątpliwie będzie pamiątką na wiele lat. Tego dnia nasze najmniejsze przedszkolaki zaśpiewały również piosenkę i wyrecytowały wiersz dla swoich dziadków w podziękowaniu za ich miłość i troskę.

 

Przygotowały: Elżbieta Omelianiuk, Amelia Androsiuk

W galerii znajdują się zdjęcia, na których dzieci ubrane w kolorowe stroje, przebrania tańczą przy muzyce. Dzieci siedzą przy wspólnym stole, trwa poczęstunek. Dzieci stoją na tle zimowego pejzażu. Siedzą w siadzie skrzyżnym na podłodze, a w tle znajduje się dekoracja z okazji Dnia Babci i Dziadka.