Walentynki i Dzień Przyjaciela u Wróbelków15 lutego małe Wróbelki przyszły do przedszkola ubrane na czerwono, aby pokazać wszystkim, że Walentynki to święto miłości i przyjaźni.

Tego dnia nie zabrakło pozytywnych uczuć, miłych gestów i innych serdeczności. Dzieci poszukiwały znaczenia słowa "miłość", odpowiadały na pytanie "kim jest przyjaciel" a przede wszystkim integrowały się podczas wspólnych zabaw. Podsumowaniem święta stała się wesoła sesja fotograficzna z Wróbelkami w roli głównej.

 

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

 

W galerii znajdują się zdjęcia dzieci ubranych na czerwono, które tańczą w kole i w parach. Dzieci pozują do zdjęć trzymając przy twarzy kolorowe okulary w kształcie serc. Na kolejnych zdjęciach dzieci pozują parami w tle fioletowej ramki z sercami. W tle widnieje duży napis Walentynki.