Zdjęcie przedstawia Dzień Dziewczynek w przedszkolu. Chłopcy wręczają różowe tulipany dziewczynkom ubranym w sukienki balowe. 8 marca w naszym przedszkolu dzieci z grupy Sówki świętowały Dzień Dziewczynek.

Tego dnia dziewczynki otrzymały od chłopców tulipany, słodką przekąskę oraz dyplomy. Dziewczynki miały możliwość przebrania się za księżniczkę, a zadaniem chłopców było dopasowanie im odpowiednich butów. Dziewczynki tego dnia miały także możliwość zrelaksowania się przy masażykach wykonywanych przez kolegów z grupy.

10 marca z kolei dziewczynki składały życzenia kolegom z grupy. Chłopcy otrzymali dyplomy Super Chłopaków oraz słodkie przekąski. Chłopcy tego dnia pokonywali tor przeszkód- ścieżkę sensoryczną.

Monika Stepaniuk

Na zdjęciach poniżej widać dziewczynki przebrane w kolorowe suknie balowe. Chłopcy mają na głowach kolorowe brokatowe kapelusze. Chłopcy rozdają dziewczynkom tulipany. Dzieci wymieniają się otrzymanymi dyplomami Super Chłopaka, Super Dziewczynki. Na kolejnych zdjęciach dzieci wspólnie tańczą w parach, trzymając balon np. brzuch - brzuch, głowa- głowa. Dziewczynki bawią się w Kopciuszka, chłopcy dobierają im odpowiednie kapcie. Chłopaki pokonują tor przeszkód, kolorowe woreczki z wypełnieniem z różnego tworzywa. Chłopaki wykonują masażyki swoim koleżankom.