Zdjęcie przedstawia gromadkę przedszkolaków ubranych kolorowo. Dzieci trzymają w dłoniach emblematy serc wycięte z papieru. Stoją one na tle żółtym na którym jest umieszczona postać mamy.Dzieci z grupy Sówek zaprezentowały 3 utwory i dwa wiersze. Zostały podzielone wiekowo recytując jeden wiersz rodzicom.

Pozostałe piosenki śpiewały razem. Sówki narywały swoje najpiękniejsze mamy. Śpiewając piosenkę trzymały w dłoni emblematy serc symbolizujące wielką miłość do Mam. Wykonały również prezenty swoim mamusiom. Materiały nagraniowe zostały przekazane rodzicom online.

 

Pani Monika

W galerii znajdują się zdjęcia przedstawiające uroczystość z okazji dnia mamy. Dzieci były ubrane na kolorowo. Występują na tle żółtym na którym wisi postać mamy. Dzieci wykonują piosenki i recytują wiersze. W dłoniach mają narysowane przez siebie mamy oraz kolorowe serca wycięte z papieru. Wykonały mamom las w słoiku, jest to słoik a w nim mech, kwiaty konwalii oraz laurki.