Dzieci stoją na peronie kolejki wąskotorowej. W tle stara lokomotywa parowa.W Dniu Dziecka pięciolatki z grupy Jaskółki uczestniczyły w wycieczce do Nadleśnictwa Hajnówka.

Podczas spotkania na temat: „Wiosna w lesie” dowiedziały się wielu ciekawostek przyrodniczych z życia roślin i zwierząt naszej puszczy. Dzieci wraz ze swoimi paniami piekły kiełbaski nad ogniskiem. Aktywnie spędzały czas bawiąc się na terenie mini-placu zabaw. Szczęśliwe i pełne wrażeń powróciły do przedszkola.

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające aktywności dzieci podczas ich pobytu w Nadleśnictwie Hajnówka. Przedszkolaki oglądają podobizny rożnych gatunków zwierząt leśnych, pieką kiełbaski przy kamiennym ognisku oraz bawią się na urządzeniach terenowych na placu zabaw.