Zdjęcie przedstawia grupę Wróbelki ubraną w niebieskie kolory. Dzieci trzymają w dłoni papierowe motyle. Przedszkolaki jednoczą się z ludźmi z autyzmem. Dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w wyzwaniu „Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami” - zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

 

Celem akcji jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Podjęliśmy to wyzwanie, gdyż jest to szlachetna i bardzo potrzebna inicjatywna.

Do dalszego wykonania zadania nominujemy:

  1. Przedszkole Nr 7 im. Kubusia Puchatka w Bielsku Podlaskim
  2. Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały w Bielsku Podlaskim
  3. Przedszkole Nr 9 Leśna Polana w Bielsku Podlaskim

Zapraszamy wyżej wymienione placówki do uczestnictwa.

Wystarczy:

  1. Ubrać się na niebiesko

  2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić ręce w kształcie motyla, lub serca , wykonać np. taniec motyla z użyciem niebieskich elementów

  3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ważne żeby był ujęty napis „Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami” (nagrane lub napisane)

  4. Nominować kolejne 3 osoby (może być grupa przedszkolna, klasowa, instytucja )

  5. Każda osoba włączająca się do akcji dołącza skopiowany test , podając nominowane przez siebie osoby

  6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48h. trzymamy kciuki za nominowanych i życzymy powodzenia !

Kadra Przedszkola Nr 1 w Hajnówce

Opis zdjęć

Zdjęcia w galerii przedstawiają dzieci z każdej grupy wiekowej. Wszystkie przedszkolaki ubrane są na niebiesko. Dzieci z grupy Wróbelki trzymają w dłoni patyki z motylami. Sikorki siedzą ułożone w kształt motyla. Dzieci pięcioletnie wykonały motyle z papieru. Grupa najstarsza trzyma motyle w dłoniach. Natomiast grupa Sówek wykonała sensorycznego motyla z farb i piasku w kolorze niebieskim. Ten dzień jest po to, aby się jednoczyć z osobami z Autyzmem.