Na zdjęciu nagrodzona praca plastyczna Wiktorii.15 czerwca w Hajnowskim Domu Kultury odbyło się uroczyste rozdanie nagród międzyprzedszkolnego konkursu plastyczno–multimedialnego „Kuźnia reklamy – dlaczego kocham swoje miasto Hajnówkę?”, którego organizatorem było Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce. W konkursie tym wzięły udział także dzieci i ich rodzice z naszego przedszkola. Jury doceniło ich pracę, przyznając wysokie miejsca.

 

W kategorii: Plakat, pierwsze miejsce zdobyła Wiktoria Koc z grupy Skowronki.

Natomiast Hanna Wojciuk z grupy Sikorki otrzymała nagrodę specjalną.

W kategorii film i prezentacja PowerPiont, drugie miejsce uzyskali bracia Kajetan i Jędrzej Goławscy.

Nagrody za udział otrzymały również Anna Bartoszuk, Zuzanna Giermanowicz oraz Aleksandra i Filip Leszczuk.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

 

W galerii znajdują się zdjęcia przedstawiające prace plastyczne biorące udział w konkursie. Inne przedstawiają rozdanie nagród w Hajnowskim Domu Kultury oraz nagrodzone dzieci z dyplomami w rękach.