Grupowe zdjęcie Wróbelków wraz z wychowawczyniami.28 maja w naszym przedszkolu odbyło się ważne wydarzenie. Najmłodsze Wróbelki oficjalnie weszły w poczet prawdziwych przedszkolaków i zostały pasowane przez panią dyrektor na przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały zdobyte w ciągu całego roku umiejętności, a dumni rodzice, wychowawczynie i pani dyrektor z radością i wzruszeniem oglądali całą uroczystość.

 

Tego dnia świętowaliśmy również Dzień Mamy, dlatego też nie zabrakło piosenek i wierszyków dla kochanych mam. Dzieci wręczyły mamom laurki, portrety oraz samodzielnie wyhodowane kwiatki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za współpracę i życzliwość w tym trudnym roku, a przedszkolakom życzymy uśmiechu na co dzień i zdrowia.

Jesteśmy z was dumne Wróbelki!

Przygotowały: Elżbieta Omelianiuk, Amelia Androsiuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające grupę dzieci w wieku trzech lat podczas uroczystości pasowania. Uroczystość odbywa się w ogrodzie przedszkolnym, na tarasie. Dzieci ustawione w rzędzie śpiewają piosenki, tańczą i recytują wiersze. Kolejne zdjęcia przedstawiają pasowanie ogromnym ołówkiem poszczególnych dziewczynek i chłopców przez panią dyrektor. Ostatnie zdjęcie ukazuje rodziców i dzieci siedzących na krzesełkach w przedszkolnym ogrodzie.