Moja rodzina i ja w ulubionym miejscu w Hajnówce – przedszkolna wystawa plastyczno – fotograficzna z okazji Dnia Rodziny i 70 – lecia nadania Praw Miejskich Hajnówki Hajnówka to małe miasto, ale nawet przedszkolaki zauważyły, że jest tu wiele ciekawych miejsc, w których lubimy przebywać, spotkać się z kolegami i koleżankami, po prostu miło spędzić czas. Jak bardzo przedszkolaki kochają Hajnówkę pokazuje wystawa zorganizowana w naszym przedszkolu. W wystawie wzięły udział prace wykonane  wspólnie z rodzicami, jak też prace grupowe wykonane w przedszkolu.  Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk Zdjęcie główne:01 Tytuł: Moja rodzina i ja w ulubionym miejscu w Hajnówce Przedszkolna wystawa plastyczno – fotograficzna z okazji Dnia Rodziny i 70 – lecia nadania Praw Miejskich Hajnówki. W galerii poniżej znajdują się zdjęcia z wystawy plastyczno – fotograficznej znajdującej się w przedszkolnej szatni. Zdjęcia przedstawiają ulubione miejsca w Hajnówce narysowane lub sfotografowane przez dzieci : basen, park miejski, dom kultury, przedszkola, fontannę, bibliotekę itp.Ozobot to mały sprytny robocik stworzony po to, aby uczyć dzieci programowania.

Jest bardzo prosty w obsłudze i niezwykle interesujący, dlatego też bawić się i uczyć z ozobotem mogą już najmłodsze przedszkolaki. Podopieczni naszego przedszkola również poznawali zasady działania inteligentnego Ozobota oraz komendy i kody graficzne, dzięki którym robot pokonuje trasę. Nauka i zabawa z Ozobotem przypadła wszystkim do gustu i z pewnością to dopiero początek naszej niezwykłej przygody

 

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

 

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia, na których dzieci rysują kolorowymi flamastrami trasy do pokonania dla robota, wykorzystując do tego gotowe kody. Starsze przedszkolaki oglądają prezentację o kodowaniu, a młodsze z uwagą przyglądają się jak robot porusza się po kolorowych trasach narysowanych na białych kartkach. Na twarzach dzieci maluje się uśmiech, zainteresowanie i ciekawość.