Girlanda z napisem Dzień Przedszkolaka.Co roku 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Jest to ważne święto najmłodszych, dla których przedszkolna zabawa i nauka jest wielką przygodą. W grupie Wróbelków ten dzień był również wyjątkowy.

Opracowała Iwona Olesiuk Szkopek

Opisy zdjęć.

Na pierwszym zdjęciu dzieci przedstawiają ruchem słowa wiersza „Jesienna aura” i szczęśliwe przeskakują z chmurki na chmurkę. Kolejne zdjęcia pokazują Wróbelki idące „wąską ścieżką” do przedszkola. W grupowej zabawie udział brał również wystrojony Treflik. Kolejne zdjęcia przedstawiają zabawę z balonami i chustą animacyjną „Wesołe baloniki”. Na kolejnych fotografiach dzieci tańczą z balonikami, indywidualnie i w parach. Na koniec wspólnej zabawy zrobiliśmy zdjęcia grupowe, na których dzieci dumnie prezentują medale Dzielnego Przedszkolaka.