Udział dzieci z Przedszkola Nr 1 w ogólnopolskiej akcji.Przedszkolaki z Przedszkola Nr1 w Hajnówce dołączyły do Ogólnopolskiej Akcji „Murem za polskim mundurem”. W 103 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, po uroczystej mszy świętej w kościele pod wezwaniem świętych Cyryla i Metodego w Hajnówce laurki wykonane przez dzieci zostały przekazane na ręce żołnierza BOT w Nieznanym Borze.

Jesteśmy wdzięczni służbom mundurowym za to, że strzegą granic naszej Ojczyzny i dbają o bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Dziękujemy Wam za codzienny trud i poświęcenie. Życzymy zdrowia i sukcesów w wykonywaniu zadań.

Wiesława Szczerba

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia dzieci z poszczególnych grup. Przedszkolaki pozują do zdjęć, trzymają w dłoniach laurki wykonane dla służb mundurowych.