Przekazanie słodkich wypieków funkcjonariuszom straży granicznej.Przedszkole Nr 1 przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji Murem za Polskim Mundurem.

Dzieci z każdej grupy wykonały pierniki, rodzice przynieśli ciasta, słodkie przekąski, kawę, panie kucharki upiekły muffinki i bułki cynamonowe. Wszystko to, po to, by wyrazić wdzięczność oraz umilić służbę pracownikom Straży Granicznej w Dubiczach Cerkiewnych w tym niełatwym czasie.

 

Już od najmłodszych lat pragniemy w naszym przedszkolu kształtować u dzieci wrażliwość i empatię oraz zachęcać do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Życzymy wszystkim Pracownikom Służb Mundurowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia!

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia, na których dzieci wykonują pierniki. Zuchy z 30 GZ dekorują gotowe pierniki biało-czerwonym lukrem. Przedszkolaki pozują do zdjęć z przygotowanymi słodkościami. Na kolejnym zdjęciu ukazany jest moment przekazania podarunków od społeczności przedszkolnej dla funkcjonariuszy straży granicznej, w którym pośredniczą dzieci z grupy Sówek oraz pani dyrektor.