Dzieci przebrane w karnawałowe stroje pozują do zdjęcia28 stycznia w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci bal karnawałowy.

Tego dnia atrakcji nie brakowało. Przedszkolna sala zamieniła się w salę balową, a wszystkie Sikorki zamieniły się w swoich ulubionych bohaterów z bajek. O świetną atmosferę i dobrą zabawę zadbały panie i animator. Nie obeszło się bez słodkiego poczęstunku i sesji fotograficznej w karnawałowych strojach. Na zakończenie dnia na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka – prezenty od Świętego Mikołaja.

W galerii znajdują się zdjęcia przestawiające bal w grupie Sikorki. Dzieci przebrane w karnawałowe stroje tańczą, bawią się, biorą udział w konkurencjach. Na innych siedzą przy stole, jedzą słodki poczęstunek.