Grupa dzieci z laurkami.21 stycznia 2022 wnuczęta z grupy Skowronków piosenką i wierszem złożyły życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom w dniu ich tak ważnego święta.

Jako dodatkowy prezent, obok utworów śpiewanych i mówionych skierowanych do Dziadków, dzieci własnoręcznie przygotowały piękne laurki.

 

Opracowała Iwona Olesiuk Szkopek

Opis zdjęć.

W galerii poniżej widzimy dzieci stojące w półkolu, przed nimi leżą laurki i serduszka, które dzieci wykorzystają podczas występu. W tle widać dekorację, napisy Dzień Babci i Dziadka, Kochamy Was. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci recytujące wiersze, niektóre z nich trzymają w dłoniach serca, element pasujący do słów recytowanych kwestii. Na kolejnych zdjęciach dzieci recytują wiersz o czerwonym kwiatku dla Dziadków, w dłoniach trzymają laurki. Ostatnie zdjęcia przedstawiają wykonaną przez dziecko laurkę z życzeniami w środku. Dzieci własnoręcznie napisały słowa Kocham Cię i podpisały się swoim imieniem.