zdjęcie grupowe28 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal choinkowy. Dzieci w naszej grupie przygotowały bardzo ciekawe stroje karnawałowe, wzięły udział w zabawach prowadzonych przez animatora, tańczyły i śpiewały w rytm swoich ulubionych piosenek.

 

Opracowała Iwona Olesiuk Szkopek

Opis zdjęć.

W galerii poniżej widzimy dzieci tańczące w małych kółkach bądź osobno. Przedszkolaki ustawione są w kilku rzędach , biorą udział w konkurencji zręcznościowej. Na kilku kolejnych zdjęciach Skowronki prezentują swoje stroje karnawałowe. Kolejne fotografie pokazują tańczące dzieci, naśladujące ruchy animatora. Na naszym balu nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Na fotografiach widzimy dzieci siedzące przy jednym, wspólnym stole. Na pamiątkę tegorocznego balu wykonaliśmy wspólne zdjęcie grupowe