Zdjęcie grupowe.Jasełka w przedszkolu to ukoronowanie świątecznego czasu. Jest to okazja to pokazania piękna Świąt Bożego Narodzenia, wspólnego śpiewania kolęd, recytowania świątecznych wierszy.

Grupa Skowronków piękną dekorację, oprawą muzyczną i wyjątkowymi strojami wprowadziła niesamowity, jedyny w swoim rodzaju jasełkowy nastrój.

 

Opracowała Iwona Olesiuk Szkopek

Opisy zdjęć.

Na pierwszym zdjęciu widzimy trzech pasterzy, oczekujących na narodzenie Jezuska. Kolejne zdjęcia ukazują anioły, Marię i Józefa i trzech króli. Przechodząc dalej oglądamy zdjęcia dzieci śpiewających piosenki i recytujących wiersze. Dzieci są ubrane na galowo, na głowach mają czerwone, świąteczne czapki. Następnie widzimy fotografię grupową dzieci, pani dyrektor i wychowawczyni grupy na tle pięknie wykonanej dekoracji.