Przedszkolaki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Hajnówce.25 lutego Sikorki zawitały do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce. Była to pierwsza wizyta przedszkolaków w bibliotece, którą połączyliśmy z zajęciami edukacyjnymi z okazji Dnia Dinozaura.

 

Panie bibliotekarki serdecznie przywitały małych gości i zaprosiły do wysłuchania opowieści o dinozaurach. Dzieci z uwagą słuchały opowiadań oraz przeglądały książki przygotowane przez pracowników biblioteki.

Sikorki odbyły spacer pomiędzy bibliotecznymi półkami i poznały najciekawsze pozycje książkowe do przeczytania dla dzieci. Pracownicy biblioteki zachęcali dzieci do stania się jej czytelnikami i zapisania się do biblioteki. Sikorki w podziękowaniu za mile spędzony czas wręczyły paniom laurkę i obiecały ,że następną wizytę do biblioteki odbędą już z rodzicami.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

Zdjęcia w galerii przedstawiają dzieci z grupy Sikorki podczas wizyty w bibliotece. Przedszkolaki słuchają opowieści o dinozaurach, przeglądają książki. Dzieci spacerują pomiędzy bibliotecznymi regałami i oglądają książki prezentowane przez pracowników biblioteki.