Dziewczynki z grupy SówkiDnia 8 marca dziewczynki z grupy Sówek obchodziły swoje święto. Chłopcy tego dnia postanowili być dla nich wyjątkowo mili i uprzejmi.

Złożyli koleżankom życzenia, częstowali słodyczami i podarowali im upominki. Dzieci rozmawiały w tym dniu o zawodach kobiet, o pracy swoich mam i babć oraz o tym, w jaki sposób pomagają im w codziennych obowiązkach. Chcąc podziękować za troskę oraz uczcić ich święto, dzieci wykonały papierowe tulipany, które podarowały swoim mamom.

 

Ewa Szymańska

Pierwsze zdjęcie w galerii przedstawia dziewczynki z grupy przebrane w sukienki, trzymające bransoletki i siedzące przed tablicą, na której znajdują się kwiaty i napis – 8 marca. Dalej dziewczynki trzymają zdjęcia z zawodami kobiet. Na kolejnym zdjęciu dziewczynki siedzą w kole, na środku stoją ich kapcie, które chłopiec kładzie przed odpowiednią koleżanką. Następnie widać dzieci tańczące w parach, a potem podrzucające balony. Dalsze zdjęcia przedstawiają dziewczynki chodzące po „wybiegu”, naśladując modelki. Potem chłopiec z zawiązanymi oczami rozpoznaje koleżankę dotykając jej twarzy. Następnie dzieci siedzą przy stolikach i malują farbą papierowe rolki. Ostatnie zdjęcie przedstawia tulipana- upominek dla mamy.

 

Zdjęcie 01

Dzień Kobiet w przedszkolu”