Dzieci przy dużym misiu.Dla dzieci z grupy Jaskółek i Sówek wycieczka do białostockiej filharmonii była pierwszą tak ważną wyprawą.

Przedszkolaki obejrzały dedykowany dzieciom spektakl muzyczny „Adonis ma gościa”. Przedstawienie opowiadało o wspólnym – z chwilowej konieczności życiu dwóch odmiennych osobowości: Adonisa – przepięknej, ale zadufanej w sobie, rozkapryszonej papugi, której do złotej klatki los wrzucił jakże czarną, jakże pospolitą, ale i jakże wolną wronę: Węgla. Oba ptaki mogą się od siebie czegoś nauczyć, wystarczy tylko spojrzeć dalej niż na samego siebie.

 

Następnie po bajce pojechały do Fabryki Misia gdzie czekało ich wiele atrakcji takich jak: małpi gaj, zjeżdżalnie, trampoliny, karuzela, automaty zręcznościowe oraz zabawy z animatorem.

Monika Stepaniuk, Aneta Jurczuk

Galeria poniżej przedstawia zdjęcia dzieci z grup Jaskółki i Sówki podczas ich wycieczki do Białegostoku. Przedszkolaki znajdują się w budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej. Następnie są w centrum zabaw dla dzieci – Fabryce Misia. Tam zjeżdżają z kolorowych zjeżdżalni, kręcą się na karuzeli, jeżdżą na pluszowym koniku i na rowerze. Dzieci układają wieże z wielkich klocków lego oraz zjeżdżają po linie. Pozują do zdjęcia przy wielkim pluszowym misiu.