Grupa dzieci z wychowawczynią.21 marca, po długiej zimie, nadeszła wyczekiwania wiosna.

Chcąc uczcić ten szczególny dzień przedszkolaki wzięły udział w wiosennej akademii Powitania Wiosny połączonej z Imieninami Grup. Dzieci wspólnie śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Indywidualnie wystąpili laureaci Przeglądu Niezawodowej Twórczości Teatralnej PIKtoGRAmy- mistrzowie recytacji i piosenki. Wróbelki zgodnie z tradycją pożegnały Panią Zimą przygotowując Marzannę, którą symbolicznie oddały „w ręce” Pani Wiosny. Było kwieciście, kolorowo, po prostu wiosennie.

 

Opracowała Iwona Olesiuk Szkopek

Opis zdjęć:

W galerii poniżej widzimy Wróbelki recytujące wiersz i śpiewające piosenkę. Dzieci stoją na tle wiosennej dekoracji z napisem POWITANIE WIOSNY IMIENINY GRUP. Przed dziećmi stoi kosz kolorowych kwiatów z bibuły. Do kolejnego zdjęcia pozują dzieci z grup Sikorki i Wróbelki, z Panią Dyrektor i nauczycielami u boku. Kolejne fotografie pokazują niebiesko- białą Marzannę z bibuły i słomy. Dzieci symbolicznie wywiesiły kukłę na ogrodzeniu przedszkola. Żegnaj Zimo!!!