Sukcesy naszych przedszkolaków w Konkursie Poezji Religijnej25 maja 2022 r. w Hajnowskim Domu Kultury odbył się II etap Konkursu Poezji Religijnej im. Ks. Prałata Mariana Świerszczyńskiego.

 

Przedszkole Nr 1 reprezentowało siedmiu uczestników: Sara Pryczynicz, Igor Stefaniuk, Maja Jarmoc, Jędrzej Goławski, Hanna Belter, Joanna Frankowska i Olga Chomicka. Wszystkie występy zasłużyły na uznanie , a aż pięciu uczestników zostało laureatami. Sarę, Igora, Hanię, Asię i Olę można będzie obejrzeć i wysłuchać jeszcze raz podczas Wieczoru poetyckiego, który odbędzie się 19 czerwca , gdzie też oficjalnie zostaną ogłoszone wyniki , a laureatom zostaną wręczone nagrody.

Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów na scenie.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

Opis galerii:

Galeria przedstawia poszczególne występy przedszkolaków z Przedszkola Nr 1 w Hajnowskim Domu Kultury podczas Konkursu Poezji Religijnej. Dwa zdjęcia to zdjęcia grupowe wszystkich uczestników konkursu w kategorii przedszkola.