Grupa Sówki i Skowronki na widowni podczas spektaklu „Brzydki Kaczorek”.3 czerwca 2022r. grupy Sówek i Skowronków wyjechały na wycieczkę do Białegostoku.

Była ona kontynuacją obchodzonego w przedszkolu święta Dnia Rodziny. Program wycieczki obejmował wizytę w sali zabaw Jumper oraz spektakl „ Brzydki Kaczorek” w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Dzieci miały okazję w bardzo atrakcyjny sposób pobawić się ruchowo, miały możliwość aktywnie uczestniczyć w spektaklu, odbierać muzykę i aktorów na żywo.

 

Opracowała Iwona Olesiuk Szkopek.

Na zdjęciach poniżej widzimy dzieci bawiące się w sali zabaw. Dzieci pozują do zdjęcia na tle napisu Jumper, grupa Skowronków siedzi na schodach. Przedszkolaki skaczą na trampolinach, chodzą po równoważniach, wspinają się po ściankach, bawią się na sprzęcie znajdującym się w sali. Pozostałe zdjęcia przedstawiają dzieci spacerujące chodnikiem i siedzące na widowni przed rozpoczęciem spektaklu.