Skowronki biegną po zdrowie  8 czerwca 2022r odbył się X Jubileuszowy Bieg Po Zdrowie. Impreza organizowana jest przez  Przedszkole nr 5 w Hajnówce i gromadzi dzieci i opiekunów ze wszystkich hajnowskich przedszkoli.  Grupa Skowronków również wzięła udział w tegorocznym biegu. Pełni zapału i werwy, pod opieką pani dyrektor Joanny Ruszuk, pani Iwony Olesiuk Szkopek i pani Anny Ancuty, dzieci przebiegły całą trasę i z uśmiechem dotarły do mety. W nagrodę otrzymały medale. Po zakończonym biegu dzieci zgodnym chórem stwierdziły, że bardzo chętnie wezmą udział w kolejnych edycjach Biegu po zdrowie.  Opracowała Iwona Olesiuk Szkopek.    Na zdjęciach poniżej widzimy dzieci wraz z panią dyrektor i nauczycielką. Przed sobą trzymają plakat a na nim hasło grupy: My Skowronki dziś BIEGAMY, ducha walki w sobie mamy, I już wiemy,  że wygramy, przez to ZDROWE CIAŁO mamy!!! Grupa pozuje na tle napisu START. Na pozostałych zdjęciach widzimy jak przedszkolaki malują farbami, puszczają bańki, oglądają sprzęty służb specjalnych, malują twarze, jedzą pyszny bigos.   Zdjęcie główne: 01 „Bieg Po Zdrowie 2022” Grupa Skowronki w Parku Miejskim.8 czerwca 2022r odbył się X Jubileuszowy Bieg Po Zdrowie. Impreza organizowana jest przez Przedszkole nr 5 w Hajnówce i gromadzi dzieci i opiekunów ze wszystkich hajnowskich przedszkoli.

Grupa Skowronków również wzięła udział w tegorocznym biegu. Pełni zapału i werwy, pod opieką pani dyrektor Joanny Ruszuk, pani Iwony Olesiuk Szkopek i pani Anny Ancuty, dzieci przebiegły całą trasę i z uśmiechem dotarły do mety. W nagrodę otrzymały medale. Po zakończonym biegu dzieci zgodnym chórem stwierdziły, że bardzo chętnie wezmą udział w kolejnych edycjach Biegu po zdrowie.

 

Opracowała Iwona Olesiuk Szkopek

Na zdjęciach poniżej widzimy dzieci wraz z panią dyrektor i nauczycielką. Przed sobą trzymają plakat a na nim hasło grupy: My Skowronki dziś BIEGAMY, ducha walki w sobie mamy, I już wiemy, że wygramy, przez to ZDROWE CIAŁO mamy!!! Grupa pozuje na tle napisu START. Na pozostałych zdjęciach widzimy jak przedszkolaki malują farbami, puszczają bańki, oglądają sprzęty służb specjalnych, malują twarze, jedzą pyszny bigos.