Wręczanie podarunków i dyplomu ukończenia przedszkola przez panią dyrektor.24 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 - letnie z grupy Sówek żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami.

 

Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za wspólny czas w przedszkolu i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

Monika Stepaniuk

Sześciolatki otrzymują dyplomy oraz książki od pani dyrektor. Wspólnie robią zdjęcia, tańczą do piosenek oraz jedzą słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.