Zdjęcie grupowe Skowronków24 czerwca 2022 roku dzieci z grupy Skowronki oficjalnie zakończyły swoją edukację w przedszkolu.

Z tej okazji wspólnie z wychowawczyniami przygotowały występ artystyczny, na którym obecni byli najbliżsi naszych tegorocznych absolwentów. Podziękowania za wspólnie spędzone lata złożyła pani dyrektor Joanna Ruszuk, wychowawczynie grupy, panie Wiesława i Iwona oraz rodzice. Ostatnim wierszem, tańcem i piosenką dzieci w piękny sposób ukoronowały cztery lata swojej edukacji w przedszkolu.

 

Opis zdjęć:

Na zdjęciach poniżej widzimy dzieci rozpoczynające uroczystość tańcem Polonez. Dzieci ubrane są w czarno- białe stroje galowe, w tle widzimy dekorację , napis „Coś się kończy coś się zaczyna. Skowronki 2021/2022”. Na kolejnych fotografiach dzieci recytują wiersze, śpiewają piosenki, tańczą z szarfami. Stoją lub siedzą w półkolu. Kolejne zdjęcia pokazują panią dyrektor, wychowawczynie, rodziców składających wzajemne podziękowania i wręczających upominki. Ostatnie zdjęcia pokazują dzieci bawiące się w ogrodzie przedszkolnym. Na stole ustawiony jest tort z napisem „Przyszłość zaczyna się dziś.”