udekorowane okno przedszkzolne w balonyW ramach programu „Szczęśliwy Przedszkolak” 1 lipca i 31 sierpnia w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne nowo przyjętych dzieci.

Podczas zajęć maluchy miały okazję poznać wychowawczynie, spędzić czas w swoich salach, zwiedzić przedszkole a także pobawić się na przedszkolnym placu zabaw. Dzieci bardzo miło i wesoło spędziły czas. Adaptując się w nowym miejscu ułatwiły sobie rozłąkę z rodzicami i pobyt w przedszkolu w pierwszych dniach nowego roku szkolnego.

 

Opracowała Iwona Olesiuk Szkopek

Opis zdjęć:

W galerii poniżej widzimy panią dyrektor Joannę Ruszuk witającą przybyłe dzieci i ich rodziców. Na zdjęciach widzimy dzieci i rodziców bawiących się wspólnie z wychowawczyniami w przedszkolnej sali. Dzieci bawią się z chustą animacyjną, sigumą, liną. Tańczą w kółeczku. Rodzice robią swoim pociechom masażyk. Dzieci spacerują z wężem po szatni. Bawią się na przedszkolnym placu zabaw.