Grupa dzieci w ogrodzie przedszkolnym.Wakacje to już przeszłość, rozpoczął się nowy rok szkolny.

Dzieci z grupy Skowronki wróciły do przedszkola pełne energii i chęci poznawania świata. W naszej nowej sali zrobiło się gwarno i wesoło. Piękne wrześniowe słońce zachęca do wspólnych zabaw na przedszkolnym placu zabaw. Wiemy i pamiętamy jak ważne dla naszego zdrowia jest przebywanie na świeżym powietrzu oraz o zachowaniu bezpieczeństwa podczas korzystania ze sprzętu terenowego.

Aneta Jurczuk, Elżbieta Prokopiuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające zabawy dzieci w ogrodzie przedszkolnym. Sześciolatki wspinają się na drabinki, bujają się na huśtawkach, bawią się w policyjnym aucie. W sali stoją trzymając się za ręce, pozują do wspólnego zdjęcia, rysują przy stole.