Grupa dzieci w przedszkolnej sali. 20 września, w Dzień Przedszkolaka, swoje święto obchodzą wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkola.

Jest to czas, w którym dzieci czują się wyjątkowo. Przekonują się jak bardzo są ważne w życiu każdego z nas. W grupie Wróbelków to święto jest szczególne, bo obchodzone po raz pierwszy. Dzieci wysłuchały wiersza o przedszkolakach, bawiły się , tańczyły, otrzymały prezenty. Puzzle, gry planszowe i kredki będą dodatkowo umilać czas spędzany w przedszkolu.

 

Opracowała Iwona Olesiuk Szkopek

Opis zdjęć:

Na poniższych zdjęciach widzimy dzieci pozujące na tle napisu Dzień Przedszkolaka. Dziewczynki mają na głowach opaski z kokardami, chłopcy kokardy na koszulkach. Przedszkolaki bawią się z chustą animacyjną i balonem. Bawią się przy piosence w pociąg. Pani dyrektor Joanna Ruszuk wręcza maluchom prezenty. Na fotografiach możemy zobaczyć jak dzieci tańczą z balonami i kolorują przy stolikach. Wspólnie z panią Joanną i panią Iwoną pozują do wspólnego zdjęcia.