Zabawy dzieci z kolorową chustą animacyjną.Dnia 20 września przedszkolaki z naszej grupy obchodziły swoje święto. Zostało ono ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci.

Tego dnia „Sikorki” zostały zaproszone do wesołej wspólnej zabawy. Dzieci zaśpiewały piosenki: „Do przedszkola” i „Jestem sobie przedszkolaczek”, tańczyły przy muzyce oraz brały udział w różnych zabawach. Przedszkolaki usłyszały też życzenia samych pogodnych dni w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń.

 

Ewa Szymańska

Galeria zdjęć przedstawia dzieci, które stoją w kole i śpiewają oraz ilustrują ruchem piosenki. Na następnym zdjęciu widać dzieci dmuchające na piórka, a na kolejnym biegające i trzymające kółka (kierownice samochodów). Pozostałe dwa zdjęcia pokazują dzieci, które rzucają kulkami do tarczy, a ostatnie - trzymające chustę animacyjną.