Grupa dzieci w towarzystwie policjantki.W październiku przedszkolaki z grup „Jaskółki”, „Skowronki” oraz „”Sówki” uczyły się o bezpieczeństwie.

Na zajęciach, które odbyły się w nowej sali edukacyjnej Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce zostały zapoznane z przepisami ruchu drogowego, poznały niektóre znaki drogowe, ich kształty i symbole. Dzieci wykazały się doskonałą wiedzą i bezbłędnie odpowiadały na zadawane przez panią policjant pytania. Nie zabrakło także wspólnych zdjęć z funkcjonariuszem.

 

Monika Pawlenko, Aneta Jurczuk

Zdjęcia przedstawiają grupę dzieci stojącą przed budynkiem komendy policji w Hajnówce. Na kolejnych fotografiach przedszkolaki znajdują się w sali edukacyjnej. Słuchają czytanej bajki o bezpieczeństwie na drodze. Pani policjant pokazuje wybrane znaki drogowe. Następnie dzieci pozują do grupowego zdjęcia z funkcjonariuszką.