Dzieci z grupy Sówek przekazują pudełko z żołędziami paniom z Nadleśnictwa Hajnówka.W październiku dzieci z Przedszkola Nr 1 brały udział w akcji organizowanej przez Nadleśnictwo Hajnówka.

 

Przedszkolaki przynosiły do przedszkola żołędzie, które trafiły do nadleśnictwa, a tam pracownicy przekazali zbiory zwierzętom leśnym. Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią oraz pokazać jakie zwierzęta chętnie jedzą takie „przekąski”. Dzieci otrzymały od pań drobne upominki oraz na każdą grupę trafiła gra Leśne Duble.

Monika Pawlenko

Zdjęcia poniżej przedstawiają wizytę pań z Nadleśnictwa Hajnówka w grupie Sówek. Panie przyjechały odebrać żołędzie zbierane przez dzieci z naszego przedszkola. Panie przekazały dzieciom drobne upominki za zbieranie jesiennych owoców.