Dzieci ubrane na galowo stoją w półkolu14 października w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Była to dobra okazja, by podziękować za pracę wszystkich osób, związanych z oświatą i pracujących w naszej placówce.

 

Z tej okazji pięciolatki z grupy Jaskółki przygotowały pod okiem swoich pań część artystyczną. Koło teatralne "Kurtynka”, które tworzą dzieci zaprezentowało montaż słowno –muzyczny, w którego skład weszły piosenki, wiersze, taniec oraz życzenia i gromkie „Sto lat” dla wszystkich pracowników naszego przedszkola. Nie zabrakło również miłych słów, uścisków i kartek z życzeniami.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom zrodziła wiele szlachetnych owoców.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk, Alla Suprun

Zdjęcia przedstawiają grupę dzieci pięcioletnich , które są ubrane w odświętne stroje galowe. Dzieci stoją w szeregu, śpiewają piosenki, recytują wiersze, tańczą przed publicznością złożoną z dzieci i pracowników przedszkola. Przedszkolaki wspólnie z nauczycielkami pozują do wspólnego zdjęcia.