Wernisaż prac plastycznych "Kolory Jesieni”21 października w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste podsumowanie wernisażu plastycznego pt. "Kolory Jesieni”.

Tego dnia każda z grup zaprezentowała swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie, a pani Amelka zaprosiła wszystkie dzieci do wspólnej zabawy muzyczno – ruchowej z listkami. Pani Dyrektor Joanna Ruszuk wręczyła dzieciom i nauczycielkom podziękowania za udział w wystawie.

 

W wernisażu wzięły udział dzieci ze wszystkich grup , które pod czujnym okiem swoich pań stworzyły piękne, kolorowe prace gdzie hasłem przewodnim była oczywiście nasza kolorowa polska jesień. Przedszkolna szatnia zamieniła się w wystawę, którą codziennie podziwiać mogła cała społeczność przedszkola.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk, Amelia Androsiuk

Opis galerii:

Pierwsze zdjęcia przedstawiają uroczyste otwarcie wystawy plastycznej przez panią dyrektor. Kolejne zdjęcia to występy artystyczne dzieci z poszczególnych grup oraz wspólne zabawy muzyczno – ruchowe wszystkich przedszkolaków. Na ostatnich zdjęciach zobaczyć można kolorowe prace plastyczne o jesieni wykonane przez przedszkolaki.