Zabawy z chustą animacyjną.Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha.

Podczas Światowego Dnia Pluszowego Misia w grupie „Wróbelki” prowadzone były różne zabawy z pluszowymi misiami: taniec z misiem, zabawy ruchowe, matematyczne i konstrukcyjne z wykorzystaniem maskotek misia. Dzieci wykonywały różne prace plastyczne. Poznały historię Święta Pluszowego Misia. Przygotowano także atrakcję w formie fotobudki pod tytułem „Jestem misiem”. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej, wesołej zabawy. Przedszkolaki były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami.

Opracowała: Mirosława Nikonczuk, Iwona Olesiuk- Szkopek

Na zdjęciach dzieci z grupy „Wróbelki” bawią się w rożne zabawy ze swoimi misiami: tańczą, przeliczają, konstruują, układają. Wykonują i malują misie. Słuchają historii o powstaniu maskotki. Wykonują zdjęcia w masce „misia”. Są uśmiechnięte i zadowolone.