Zdjęćie grupowe2 grudnia 2022 roku w grupie „Wróbelki” odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka".

Było to ogromne dla wszystkich przeżycie, gdyż dzieci dopiero zaczęły przygodę z przedszkolem. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem gości i małych przedszkolaków. Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły. Występując przed liczną publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Po części artystycznej nastąpił punkt kulminacyjny uroczystości. Dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Pani Dyrektor przyjęła każde dziecko do grona społeczności przedszkolnej kładąc ogromną kredkę na ramieniu dzieci i wręczając medal przedszkolaka. Na pamiątkę dzieci otrzymały również dyplomy i upominki. W trakcie uroczystości wykonane zostały profesjonalne, pamiątkowe zdjęcia. Następnie wystąpiły dzieci 6 letnie prezentując przepiękny taniec. Na zakończenie uroczystości wszyscy poczęstowani zostali przepysznym tortem, owocami i słodkościami. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla ich rodziców powód do dumy i zadowolenia z osiągnięć swoich pociech. Gratulujemy naszym wspaniałym przedszkolakom! Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie rodzicom.

 

Opracowała: Mirosława Nikonczuk, Iwona Olesiuk- Szkopek

Na zdjęciach dzieci występują dla swoich rodziców. Tańczą, śpiewają piosenki, recytują wiersze. Są bardzo zaangażowane, ale i przejęte. Wszystkie występujące dzieci są odświętnie ubrane. Pani Dyrektor pasuje dzieci na przedszkolaków dotykając ramienia ogromną kredką, wręcza im dyplomy, medale i upominki. Dzieci pozują do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia. Wszyscy spożywają tort, owoce i słodkości, cieszą się ze wspólnie spędzonych chwil.