Dzieci z rodzicami przy stole.18.12.2022r. w ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia w grupie 5 latków odbyło się rodzinne dekorowanie pierniczków.

 

Przed rozpoczęciem pracy, dzieci wystąpiły przed rodzicami z programem artystycznym. Były to wiersze i piosenki o tematyce świątecznej oraz kolędy, które były śpiewane przy akompaniamencie pianina. Na zakończenie części artystycznej do melodii kolędy: „Cicha noc” dzieci wypuściły światełko do nieba (były to świecące latarki).

Przy dźwiękach kolęd rodzice z dziećmi przystąpiły do dekoracji pierniczków według własnych pomysłów. Do dekoracji używano kolorowych posypek i polewy. Każdy z uczestników dołożył wszelkich starań by pierniczki wyszły najpiękniej. Zabawa w dekorowanie była doskonała i przyniosła dzieciom jak i rodzicom wiele radości.

Serdecznie dziękujemy rodzicom grupy 5 latków za wsparcie i pomoc w przygotowaniu warsztatów.

Opracowała: Alla Suprun